Gap Ayne Sağlık ve Danışmanlık Anonim şirketi olarak 2007 yılı itibariyle  sektöre kendi bünyemizdeki sağlık kuruluşlarımız üzerinden girmiş olup  değerli vatandaşlarımıza sağlık hizmet vermeye başladık. Aynı zamanda artan özel sağlık kurumları nedeniyle günümüze kadar 81 ildeki tüm özel sağlık kuruluşlarının daha kaliteli hizmet sunabilmeleri için kendi bünyemizdeki mimari kadromuz ile her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığı yeni yasa ve yönetmeliklerinin anlık takibini yaparak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

            Amacımız Türkiye genelinde Özel Hastane ve Tıp Merkezi kurmak, Satmak ve İşletmek isteyen İşletmecilerimize istenilen özelliklere en uygun tıp merkezi, dal merkezi, hastane ruhsat ve işletmelerinin alım satımını sağlamanın yanı sıra; Hastane kapasite (yatak / kadro ) arttırımı ve T.C. Sağlık Bakanlığı ATT Yönetmeliği kapsamında Yeni Tip Tıp Merkezi  Dönüşüm süreçlerini takip etme konularında yardımcı olmaktır.

Sağlık sektöründeki anlık değişimleri birebir takip ederek gelişime ayak uydurmak ve varoluşumuzun en önemli parçası olan sağlığımızın en iyi standartlarda kontrol altına alınması için hizmet anlayışımızı en üst seviyede tutarak danışmanlığınızı yapmaya devam etmekteyiz.

Yeni İlanlar