GAP AYNE DANIŞMANLIK ŞİRKETİMİZDE  VERİLEN HİZMETLER

1 – FAAL VEYA ASKIDA OLAN HASTANE SATIM İŞLEMİ

 • Faal olarak çalıştırdığınız hastanenizi satmak mı istiyorsunuz ? Bulunduğunuz bölgede veya Türkiye genelinde  Hastanenize en iyi şartlarda alıcı bulma imkanı.
 • Hastane ruhsatınız askıda ve satmakta zorlanıyor musunuz . Bulunduğunuz bölgede veya Türkiye genelinde  Hastane Ruhsatınıza en iyi şartlarda alıcı bulma imkanı.

2 – FAAL VEYA ASKIDA OLAN (A,B,C) TİPİ TIP MERKEZİ VE DALMERKEZİ  SATIM İŞLEMİ

 • Faal olarak çalıştırdığınız Tıp Merkezi ve Dal Merkezinizi satmak mı istiyorsunuz ? Bulunduğunuz bölgede veya Türkiye genelinde  Tıp Merkezi ve Dal Merkezinize en iyi şartlarda alıcı bulma imkanı.
 • Tıp Merkezi ve Dal Merkezi ruhsatınız askıda ve satmakta zorlanıyor musunuz . Bulunduğunuz bölgede veya Türkiye genelinde  Tıp Merkezi ve Dal Merkezinize en iyi şartlarda alıcı bulma imkanı.

3 – FAAL VEYA ASKIDA OLAN HASTANE ALIM İŞLEMİ

 • Faal olarak çalıştırabileceğiniz hastanemi satın almak mı istiyorsunuz ? Aradığınız bölgede veya Türkiye genelinde size en uygun kriterlerde en iyi şartlarda Hastane bulma imkanı.
 • Askıda olan Hastane Ruhsatı bulmakta zorlanıyor musunuz ? Aradığınız bölgede veya Türkiye genelinde  size en iyi şartlarda askıda olan Hastane Ruhsatı bulma imkanı.

4 – FAAL VEYA ASKIDA OLAN (A,B,C) TİPİ TIP MERKEZİ VE DALMERKEZİ ALIM İŞLEMİ

 • Faal olarak Tıp Merkezi veya Dal Merkezi almak mı istiyorsunuz ? Aradığınız bölgede veya Türkiye genelinde size en uygun kriterlerde en iyi şartlarda faal Tıp Merkezi veya Dal Merkezi bulma imkanı.
 • Askıda olan Tıp Merkezi ve Dal Merkezi ruhsatı bulmak mı istiyorsunuz?. Aradığınız bölgede veya Türkiye genelinde size en uygun kriterlerde en iyi şartlarda askıda olan Tıp Merkezi ve Dal Merkezi ruhsatı bulma imkanı.

5 – HASTANE KAPASİTE (YATAK KADRO ) ARTIRIMI RUHSATLANDIRMA

 • Faal olarak çalıştırdığınız hastanenizin yatak veya kadro sayısını artırmak mı istiyorsunuz ? Sağlık Bakanlığı yasa ve yönetmenlikleri kapsamında sizin adınıza Mimari Proje, Tadilat Projesi, Ön izin, Hastaneye Dönüşüm işlemleri için alanında uzman Profesyonel ekip kadromuzla Sağlık Bakanlığında iş takibinizi yapmak ve kapasite artırımı sağlama imkanı.

6 – YENİ TİP TIP MERKEZİ DONUŞUM İŞLEMLERİ

 • Tıp merkezinizi  ATT yönetmeliğine göre Yeni tip Tıp Merkezine mi dönüştürmek mi istiyorsunuz ?  Sağlık Bakanlığı yasa ve yönetmenlikleri kapsamında sizin adınıza Mimari Proje, Tadilat Projesi, Ön izin, Tıp Merkezi Dönüşüm işlemleri için alanında uzman Profesyonel ekip kadromuzla Resmi Kurumlar, Belediye ve Sağlık Bakanlığında iş takibinizi yapmak ve Dönüşümünüzü sağlama imkanı

7 – HASTANE VEYA TIP MERKEZİNDE KADRO BECAYİŞ İŞLEMLERİ

 • Faal olarak çalıştırdığınız Hastane veya Tıp Merkezinizde atıf durumda bulanan  kadronuzu İhtiyaç duyduğunuz kadro ile becayiş yoluyla değiştirmek mı istiyorsunuz ? Sağlık Bakanlığı yasa ve yönetmenlikleri kapsamında sizin adınıza İl Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığında Becayiş işlemleri için alanında uzman Profesyonel ekip kadromuzla Sağlık Bakanlığında iş takibinizi yapmak ve Becayişi sağlama imkanı.

8 – HASTANE VEYA TIP MERKEZİ TAŞIMA VE AÇILIŞ İŞLEMLERİ  

 • Bulunduğunuz İl de faal veya askıda olan Hastane veya Tıp Merkezinizi başka bir ile taşımakmı istiyorsunuz ? Sağlık Bakanlığı Planlama ve İstihdam Komisyonu ( PİK ) (KDK) ile istediğiniz ile taşıma işlemi için Sağlık Bakanlığında iş takibinizi yapmak ve taşıma işlemi sağlamak taşınan il de Resmi Kurumlarda İş Takibinizi yapmak ve açılışınızı sağlama imkanı.

Yeni İlanlar